PROZAP na 3rd GPCA Fertilizer Convention

W dniach 17-19 września 2012, PROZAP uczestniczył w konferencji 3rd GPCA Fertilizer Convention, która w tym roku odbyła się w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Spotkanie zgromadziło przedstawicieli największych firm regionu i świata z branży nawozowej.

W części konferencyjnej prezentowano szeroką paletę tematów o zasięgu globalnym, np. zapewnienie zrównoważonego rozwoju w przemyśle nawozowym, przewidywany podaż i popyt na rynku nawozów, ceny gazu, jego dostępność i wpływ na globalną produkcję. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również wystąpienia dotyczące poszczególnych krajów i regionów, np. krajów Zatoki Perskiej, Indii, Południowej Ameryki oraz Chin.

Większość z ponad 200 uczestników konferencji reprezentowało producentów nawozów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, ale swą obecność zaznaczyły również biura projektowe, instytuty naukowe oraz producenci i dostawcy urządzeń. PROZAP, jako jedyny reprezentant naszego kraju, miał w części wystawienniczej stoisko firmowe, gdzie prezentowano specjalistyczne usługi dla odbiorców z rynku nawozowego.

„Tegoroczną edycję konferencji oceniamy bardzo pozytywnie. Odbyło się wiele spotkań z obecnymi klientami pozwalających na wzmocnienie świadomości naszej marki w tym regionie. Nawiązanych zostało również wiele nowych, obiecujących kontaktów mogących skutkować pozyskaniem nowych prac” – mówi Marek Zatorski, Prezes PROZAP-u.

Aktualności