Konferencja NITROGEN+SYNGAS 2010 w Bahrainie

Firma PROZAP wzięła udział w międzynarodowej konferencji NITROGEN+SYNGAS, która odbyła się w dniach 28.02 – 3.03 2010 w Bahrainie. Spotkanie zgromadziło największych licencjodawców rynku nawozów sztucznych i syntezy chemicznej opartej na gazie, biura projektowe, dostawców urządzeń i firmy produkcyjne z całego świata.

PROZAP aktywnie uczestniczył w tej jednej z najważniejszych, międzynarodowych konferencji przemysłu chemicznego. Firmowe stoisko, na którym prezentowano rozwiązania z dziedziny ochrony środowiska oraz inne specjalistyczne usługi, było licznie odwiedzane przez uczestników konferencji. CLEANING UNIT, system do oczyszczania powietrza z wież granulacyjnych i granulatorów z pyłu oraz amoniaku wzbudzał niesłabnące zainteresowanie ze względu na wysoką wydajność, niski spadek ciśnienia i uniwersalność.

Podczas firmowej prezentacji, p. Prezes Maria Skorupka, przedstawiła najnowsze osiągnięcia PROZAPu, m.in. omówiła wdrożenie systemu CLEANING UNIT w jednym z krajów Bliskiego Wschodu i nowatorską technologię odsiarczania spalin elektrociepłowni.

Oficjalna strona imprezy:
http://crugroup.com/Events/BritishSulphurEvents/NitrogenandSyngas/Pages/nitrogenandsyngas.aspx

Aktualności