EXPOCHEM 2011 w Katowicach

W dniach 23-24 lutego 2011 firma Prozap uczestniczyła w IV Międzynarodowych Targach i Konferencji Przemysłu Chemicznego EXPOCHEM 2011, które odbyły się w Katowicach.

PROZAP zaprezentował swoje doświadczenie w dziedzinie wytwarzania nawozów i chemikaliów, do których należą: amoniak, mocznik, AdBlue, saletra amonowa, RSM, siarczan amonu, kwas azotowy, kwas siarkowy, melamina, kaprolaktam i TDI. Prezentować będziemy również rozwiązania z dziedziny ochrony środowiska: redukcja emisji amoniaku, pyłów mocznika i saletry amonowej, NOx, odsiarczanie spalin z elektrociepłowni oraz magazyny i stacje załadowczo-rozładowcze.

Uczestnictwo w Katowickim Expochemie, oprócz prezentowania swoich usług, pozwala nam ocenić aktualną sytuację na rynku – mówi p. Urszula Pasternacka, Dyrektor d/s Zarządzania Projektami w PROZAP-ie. – Tegoroczne targi zgromadziły blisko 2000 osób, w tym wysokich przedstawicieli największych polskich firm chemicznych, co plasuje je w czołówce spotkań branżowych.

Targi EXPOCHEM to dwudniowy ciąg prezentacji dostawców surowców chemicznych, chemikaliów, technologii, aparatury, sprzętu laboratoryjnego jak również szereg konferencji na temat inwestycji, innowacji i rozwiązań projektowych.

Szczegółowe informacje na temat tegorocznej imprezy można znaleźć na oficjalnej stronie organizatora www. expochem.pl

Aktualności